Benefietdiner (Syrisch driegangen menu) in een kerk in Nijkerk

In de Gereformeerde kerk (vrijgemaakt) te Nijkerk vond een benefietdiner plaats. Uiteraard kwam hierbij de culinaire kunst uit Syrië volop aan bod. Er hebben een aantal diners plaatsgevonden. Onze stichting kreeg volop aandacht bij een presentatie over wat we willen bereiken en wat we tot nu toe hebben bereikt. De volledige opbrengst van het diner kwam ten goede aan hulp aan de slachtoffers van Syrië.

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.1

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.2

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.3

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.4

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.5

Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.6 Benefiet in gereformeerde kerk te Nijkerk 1.7

Geef een reactie